Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Fizyka40 - 50 / 60 min

Olaf

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z fizyki uczniom z 1 liceum zarówno po podstawówce jak i po gimnazjum, oraz uczniom podstawówek.

Jestem studentem III roku kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłem kurs fizyki w programie Matury Międzynarodowej IB w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie. Startowałem z sukcesami w konkursach i olimpiadach wiedzy fizycznej.

Program zajęć, treść i tłumaczenie dostosowywuję do wymagań ucznia. Służę zarówno doraźną pomocą w nauce fizyki w szkole, jak również długoterminowym prowadzeniem ucznia. W ramach zajęć oferuję tłumaczenie teorii, poparte zadaniami praktycznymi z omawianego zakresu materiału. Jestem fascynatem fizyki, dlatego zależy mi, aby przekazywać wiedzę uczniom w sposób jak najbardziej interesujący.

Korepetycje z dojazdem do ucznia.

/// W związku z epidemią zmieniłem formę korepetycje na on-line. ///

Udzielam również korepetycji z matematyki i angielskiego. Więcej informacji w innych moich ogłoszeniach.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego: 724-637-533

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.