Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Lublin
Fizyka30 - 40 / 60 min

Olaf

Opis ogłoszenia

Korepetycje z fizyki u studenta kierunku lekarskiego. Ukończyłem kurs fizyki w programie Matury Międzynarodowej IB w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie. Startowałem z sukcesami w konkursach i olimpiadach wiedzy fizycznej. Program zajęć, treść i tłumaczenie dostosowane są do wymagań ucznia. Oferuję pomoc doraźną w nauce fizyki w szkole oraz długoterminowe prowadzenie ucznia. W ramach zajęć oferuję tłumaczenie teorii, poparte zadaniami praktycznymi z omawianego zakresu materiału. 
Korepetycje z możliwością dojazdu do ucznia. Udzielam również korepetycji z matematyki i angielskiego.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego: 724-637-533

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.