Aleksandra Rafalska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdynia
Morąg

Opis ogłoszenia

Z chęcią udzielę korepetycjiz fizyki uczniowi bądź uczennicy szkoły podstawowej lub gimnazjum. Mogą być to regularne  spotkania, ale również pojedyncze zajęcia przygotowujące pod konkretne zgadnienia. Jestem 18-letnią uczennicą jednego z najlepszych liceów w Polsce - III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Uczę się w dwujęzycznej (polsko-angielskiej) klasie matematyczno-fizycznej. W tym roku rozpoczynam klasę maturalną. Od zawsze jestem ambitną i przykładną ucennicą, co daje efekty w postaci osiągnięć. W gimnazjum byłam laureatem konkursów kuratoryjnych z matematyki oraz j. polskiego, zaś finalistką z fizyki i j. angielskiego. Mam dwie młodsze siostry, jedną w trzeciej klasie gimnazjum, a drugą w czwartej klasie szkoły podstawowej. Bardzo często pomagam im obu w odrabianiu lekcji i przygotowaniach do sprawdzianów oraz egzaminów, co sprawia, że posiadam doświadczenie w nauczaniu innych (zarówno tych młodszych jak i starszych). Jestem komunikatywną, pozytywną i otwartą osobą.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.