Lektor języka angielskiego/ English Teacher

Oferta ważna do: 16 grudnia 2022

Katarzyna Wronczewska-Grzesik Usługi Językowe
Grenadierów 30B, lok. 78
04-062 Warszawa
NIP: 9671353049

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości języka angielskiego na poziomie natywnym lub zbliżonym;
-zaangażowania, wspierającego podejścia do uczniów;
- doświadczenie w nauczaniu min. rok;
- wykształcenia kierunkowego (dyplomu ukończenia minimum studiów licencjackich);
- własnej działalności gospodarczej

Job requirements:
- native or native-like level of English;
- engagement and supportive approach to students;
- at least 1-year experience in teaching;
- engagement, supportive attitude to students;
- university degree in linguistics/ teaching/ English philology (at least bachelor's degree);
- self-employment

Co oferujemy

Proponujemy zajęcia z dorosłymi i nastolatkami: indywidualne i w małych (2-3 osobowych) grupach.
Zajęcia odbywają się przede wszystkim online, a także w biurach Klientów na terenie Warszawy.

Oferujemy współpracę B2B (działalność gospodarcza) - wynagrodzenie 85/90 PLN netto za 60 min (w zależności od kwalifikacji i umiejętności).

Ponadto, regularny kontakt ze mną (właścicielką szkoły) i doradztwo w kwestii doboru materiałów oraz metod nauczania.

We offer classes with teenagers and adults, ranging from individual to group lessons (2-3 students).
The classes are mostly held online but also in Clients' offices in Warsaw.
Our cooperation will be B2B-based.
Remuneration: 85-90 PLN net/60 minutes (depending on qualifications and skills).

Moreover, I remain (as a School Owner) in regular touch with you, always happy to advise you on the choice of materials and methods.

Obowiązki

Obowiązki:
- prowadzenie i przygotowywanie lekcji;
- składania raportu godzinowego na koniec miesiąca

Duties:
- preparation and conducting classes;
- submitting "working hours report" at the end of every month

Charakter pracy

Kontrakt

Data zakończenia rekrutacji

16 grudnia 2022
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Kontrakt
Liczba odsłon oferty
597
Liczba zgłoszeń
47