LEKTOR JĘZYKA WŁOSKIEGO W FIRMIE w centrum Warszawy

Oferta ważna do: 17 grudnia 2022

Lingue Insieme
Żurawia, 6/12 lok. 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Wymagania

- studia kierunkowe z językiem włoskim,
- znajomość języka polskiego,
- dyspozycyjność minimum 8 godzin tygodniowo, w godzinach porannych od 8:30 do 11:30,
- zaangażowanie i otwartość na propozycje metodologiczne ze strony szkoły, dokładność, umiejętność pracy w zespole;
- energiczność i otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

Co oferujemy

Lingue Insieme jest inicjatywą łączącą dwie kultury - polską i włoską - punkt orientacyjny dla Włochów mieszkających w Polsce i Polaków dzielących pasję do Włoch. Słowa, którymi kierujemy się w naszej pracy to przejrzystość i empatia. Razem tworzymy dynamiczne środowisko, w którym wszyscy mogą swobodnie rozwijać się, zmieniać i wzrastać.

Dołącz do nas!

- bloki godzinowe,
- stałe wsparcie metodyczne i miłą atmosferę pracy,
- cykliczne spotkania i szkolenia wewnętrzne;
- długoletnią, satysfakcjonującą współpracę;
współpraca w oparciu o KONTRAKT (B2B) lub UMOWĘ O DZIEŁO.

Interesuje Cię współpraca z nami?
Wyślij nam swoje CV drogą mailową.

Obowiązki

- Przygotowywanie odpowiedniego programu zajęć w zależności od potrzeb ucznia/grupy i ewentualne uzgadnianie go ze szkołą;
- Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych stacjonarnie w centrum Warszawy;
- Współpraca z administracją szkoły w kwestiach organizacyjnych kursów oraz rozliczania godzin pracy.

Charakter pracy

Umowa o dzieło

Data zakończenia rekrutacji

17 grudnia 2022
Lokalizacja:
Warszawa
Przedmiot:
język włoski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
108
Liczba zgłoszeń
6