Korepetytor matematyki / fizyki

Oferta ważna do: 20 grudnia 2022

Loca Łukasz Fąferek
Sianowska 32
60-431 Poznań
NIP: 7811849075

Wymagania

- wiedza z matematyki i/lub fizyki na poziomie szkoły podstawowej / szkoły średniej (mile widziany poziom rozszerzony)
- pozytywne nastawienie do ucznia i nauczania
- umiejętność obsługi komputera oraz tablicy wirtualnej (mile widziane posiadanie własnego tabletu graficznego)
- dobra organizacja pracy
- sumienność
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- komputer z dostępem do Internetu

Co oferujemy

Firma LOCA Korepetycje zatrudni nauczyciela matematyki i/lub fizyki do prowadzenia zajęć z zakresu w/w przedmiotów w formie online i/lub stacjonarnie w Poznaniu i okolicach.

Oferujemy:

- dostęp do wirtualnej tablicy
- tablet graficzny również do użytku prywatnego
- dostęp do wyposażonych sali lekcyjnych w centrum Poznania
- wsparcie ze strony zespołu
- na życzenie możemy udostępnić własną bazę materiałów edukacyjnych
- atrakcyjne wynagrodzenie (od 35zł netto umowa zlecenie, od 50zł B2B)
- dodatkowo płacimy za dojazdy do ucznia
- prostą i sprawną biurokrację - max kilka minut w miesiącu

Obowiązki

- prowadzenie zajęć z matematyki i/lub fizyki
- przygotowanie do zajęć
- samodzielne porządkowanie swojego grafiku
- przygotowywanie rozliczenia na koniec miesiąca (max kilka minut)

U nas nie ma:

- umów na wyłączność
- minimalnych i maksymalnych limitów godzin do wypracowania
- konieczności przygotowywania i sprawdzania prac kontrolnych dla uczniów

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

20 grudnia 2022
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
matematyka
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
400
Liczba zgłoszeń
24