Lektor

Oferta ważna do: 11 lutego 2023

Szybki Angielski - Instytut Colina Rose
Koszykowa 8/40
00-564 Warszawa
NIP: 5222866501

Wymagania

- Jesteś licencjatem/magistrem anglistyki, amerykanistyki lub lingwistyki stosowanej, ukończyłeś koledż językowy lub posiadasz certyfikat potwierdzający biegłą znajomość języka angielskiego (np. CELTA, CPE).
- Jesteś otwarty na nowe wyzwania, chcesz się uczyć i rozwijać swój warsztat.

Co oferujemy

- praca w stabilnej firmie specjalizującej się w neurodydaktyce i nowoczesnym podejściu do edukacji.
- małe grupy 1-3.
- gotowe lesson plany wraz z materiałami.
- szerokie wsparcie Twojego rozwoju zawodowego.
- Możliwość awansu i budowania kariery w ramach szybko rosnącej sieci franczyzowej ICR.

Obowiązki

- Prowadzenie zajęć dydaktycznych.
- Monitoring pracy kursanta.

Charakter pracy

Kontrakt

Data zakończenia rekrutacji

11 lutego 2023

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Colina Rose Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-564) ul. Koszykowa 8/40, moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji na stanowisko lektora języka angielskiego.
Lokalizacja:
Warszawa
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Kontrakt
Liczba odsłon oferty
350
Liczba zgłoszeń
25