Lektor języka koreańskiego

Oferta ważna do: 12 lutego 2023

Szkoła Językowa Hiromi
11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372488221

Wymagania

- znajomość języka koreańskiego na poziomie zaawansowanym
- dyspozycyjność popołudniami i wieczorami
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- czynny udział w wydarzeniach organizowanych przez szkołę

Co oferujemy

- umowę zlecenie lub umowę o pracę w zależności od liczby godzin lub pracy w kilku oddziałach szkoły
- grafik zajęć dopasowany do dyspozycyjności
- wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia (70-100 zł brutto/60 minut)

Obowiązki

- prowadzenie zajęć z języka koreańskiego w grupach i na zajęciach indywidualnych na rożnych poziomach zaawansowania
- prowadzenie dokumentacji zajęć
- współpraca z kierownikiem szkoły w zakresie wydarzeń kulturalnych organizowanych przez szkołę

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

12 lutego 2023
Lokalizacja:
Tychy
Przedmiot:
język koreański
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
59
Liczba zgłoszeń
10