Nauczyciel języka hiszpańskiego

Oferta ważna do: 22 lutego 2023

ECL Español con logica
Hoża 51
00-681 Warszawa
NIP: 5212194767

Wymagania

Poszukujemy nauczycieli języka hiszpańskiego.
Praca w siedzibie szkoły w centrum Warszawy lub praca zdalna.

Kwalifikacje:
Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego.
Doświadczenie w prowadzeniu lekcji językowych.
Znajomość obsługi komputera i programów do wideokonferencji.
Kreatywność, punktualność i odpowiedzialność.
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Mile widziane również studenci kierunków filologicznych lub pedagogicznych nieposiadający doświadczenia a chcący zdobyć kwalifikacje.

Co oferujemy

Oferujemy:

Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.

Kontrakt obejmujący opiekę metodyczną nad firmą, która wykupiła kursy dla swoich pracowników. Taka umowa obejmuje prowadzenie lekcji dla jednej konkretnej firmy, dla której lektor będzie udzielał lekcji indywidualnych oraz w grupach. Kontrakt będzie podpisywany na 6 miesięcy lub na 1 rok z możliwością przedłużenia.

Obowiązki

Prowadzenie lekcji z języka hiszpańskiego z uczniami indywidualnymi oraz grupami na różnych poziomach - od początkujących do zaawansowanych.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

22 lutego 2023
Lokalizacja:
Warszawa
Przedmiot:
język hiszpański
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
198
Liczba zgłoszeń
22