Korepetytor matematyki

Oferta ważna do: 6 lutego 2023

Hubert Szewczyk
Królewska 47/29
30-040 Kraków
NIP: 6772461098

Wymagania

✔️ Znajomość materiału z zakresu poziomu edukacji na którym korepetytor będzie udzielał zajęć
✔️ Bardzo dobra umiejętność komunikacji z ludźmi oraz przekazywania wiedzy
✔️ Cierpliwość i sumienne podejście do pracy z uczniami
✔️ Umiejętność organizacji pracy własnej oraz sumienność w powierzonych obowiązkach
✔️ Chęć rozwoju i uczenia się
✔️ Przy zajęciach online: umiejętność obsługi komputera, komputer oraz dostęp do internetu
✔️ Dyspozycyjność: min. 10 godzin tygodniowo
✔️ Status studenta lub ucznia

Mile widziane:
✔️ Doświadczenie w prowadzeniu korepetycji
✔️ Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie takich studiów
✔️ Znajomość materiału wykraczająca poza zakres szkoły średniej (konkursy i olimpiady)
✔️ Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, umożliwiającym prowadzenie zajęć w tym języku
✔️ Znajomość programu matury międzynarodowej IB

Co oferujemy

⭐ Wynagrodzenie od 30 do 60 złotych za godzinę
⭐ Elastyczne godziny pracy oraz dowolna liczba uczniów do każdego poziomu
⭐ Materiały ułatwiające prowadzenie zajęć
⭐ Wsparcie ze strony doświadczonych korepetytorów i dydaktyków, zarówno w kwestiach technicznych, jak i merytorycznych
⭐ Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zdolności do każdego poziomu
⭐ Możliwość pracy w dowolne wybrane dni tygodnia
⭐ Możliwość prowadzenia zajęć zarówno zdalnie, jak i online
⭐ Zapewnienie tabletu graficznego

Obowiązki

➡ Prowadzenie zajęć z matematyki dla uczniów
➡ Dbałość o wysoką jakość prowadzonych zajęć
➡ Wypełnianie harmonogramu korepetytora
➡ Punktualność na zajęciach

⭕ W pliku CV prosimy przede wszystkim o informacje wpływające na kompetencje w zakresie korepetycji. Oczywiście informacje dodatkowe wpływające na potwierdzenie kompetencji miękkich również są mile widziane.

⭕ Nie wymagamy klasycznego CV, dla nas liczy się przede wszystkim przedstawienie siebie i zawarcie w tym jak najwięcej przydatnych informacji.

⭕ Na co szczególnie zwracamy uwagę w CV i co warto w nim na pewno zawrzeć:
- Opis swojego doświadczenia korepetytorskiego;
- Opis swoich umiejętności i/lub doświadczenia w pracy z ludźmi;
- Opis swoich umiejętności oraz sukcesów matematycznych;
- Opis aktualnego etapu edukacji (np. kierunek studiów, aktualny rok, postępy w nauce, umiejętności zdobyte podczas tego etapu);
- Dyspozycyjność godzinowa (liczba godzin tygodniowo i dostępne dni).

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

6 lutego 2023
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
matematyka
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
628
Liczba zgłoszeń
25