Lektor języka koreańskiego

Oferta ważna do: 8 października 2022

Hiromi IZABELA DUSZYŃSKA
11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372488221

Wymagania

- znajomość języka koreańskiego potwierdzona studiami lub certyfiktem TOPIK
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych
- komunikatywność
- sumienność

Co oferujemy

- umowę zlecenia, umowę o pracę lub B2B
- pracę stacjonarną w Bielsku-Białej lub innym oddziale szkoły (Gliwice, Tychy)
- część zajęć w formie zdalnej
- grafik dopasowany do dyspozycyjności
- wynagrodzenie godzinowe (70-100zł brutto za 60 minut zajęć)
- bezpłatne kursy językowe grupowe dla naszych pracowników
- możliwość stałej współpracy

Obowiązki

- przygotowywanie i prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych dla uczniów w Bielsku-Białej lub innym wybranym oddziale szkoły (Tychy, Gliwice)
- prowadzenie dokumentacji kursu (listy obecności i tematy zajęć)
- pilnowanie harmonogramu kursu
- udział w wydarzeniach organizowanych przez szkołę (dni azjatyckie, panele kulturowe, dni otwarte, półkolonie azatyckie)

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

8 października 2022
Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Przedmiot:
język koreański
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
64
Liczba zgłoszeń
7