Liczba odsłon oferty: 232

Liczba zgłoszeń: 24

Lubin

Lektor języka angielskiego

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

Lubin

Językowo Justyna Rytkowska
Lubińska, 29c
59-335 Obora
NIP: 6922355996

Charakter pracy

Umowa zlecenie

- znajomość języka na poziomie co najmniej B2 (certyfikat lub ukończone studia kierunkowe, licencjat lub magister anglistyki),
- zaangażowanie i kreatywność,
- pasja do nauczania dzieci,
- uśmiech.

Co oferujemy

- szkolenia oraz przygotowanie do pracy,
- możliwość rozwoju i awansu,
- wsparcie metodyczne,
- możliwość uczenia wybranych grup wiekowych (przedszkolaki, klasy 1-3, klasy 4-8) w niewielkich grupach (6 lub 8 osobowych),
- bogatą, stale powiększającą się bazę dydaktyczną (gry, książki, ksero, książki nauczyciela itp.),
- pracę w nowoczesnej szkole, zaopatrzonej w monitory interaktywne,
- możliwość dodatkowej pracy w czasie ferii oraz w wakacji podczas półkolonii,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania (od 50 do 100zł netto na zajęcia 45/60 minut).

Obowiązki

-prowadzenie zajęć angielskiego z dziećmi w wieku 3-14 lat
-prowadzenie dziennika elektronicznego

Data zakończenia rekrutacji

11 lipca 2022, godz. 12:29