Liczba odsłon oferty: 331

Liczba zgłoszeń: 38

online

Prowadzenie kursów maturalnych online

Przedmiot

język polski

Miejsce pracy

online

Kursy Konkret - Monika Stolarczyk
Melomanów 6/9
00-712 Warszawa
NIP: 5213970133

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

PRACA OD WRZEŚNIA LUB PAŹDZIERNIKA DO KOŃCA KWIETNIA.

Sobota oraz niedziela 10-18, łącznie 16h/tyg.

-status studenta filologii polskiej lub wykształcenie w tym kierunku,
-zaangażowanie,
-kreatywność,
-odpowiedzialność,
-zorganizowanie,
-świetny kontakt z młodzieżą,
-dyspozycyjność do pracy w weekendy (sobota oraz niedziela 10-18),
-stałe szybkie łączne internetowe i podstawowy sprzęt do prowadzenia zajęć online,
-gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres (prowadzimy kursy roczne).

Co oferujemy

-odpowiednie szkolenie i przygotowanie do pracy,
-zdobycie doświadczenia w centrum edukacyjnym,
-pracę zdalną tylko w weekendy,
-super atmosferę w zespole,
-umowę zlecenie,
- wynagrodzenie do ustalenia od 40 zł/h netto

Obowiązki

-prowadzenie maturalnych, rocznych kursów online, indywidualnych i grupowych z języka polskiego (sobota oraz niedziela w godzinach 10-18)
-w ramach kursu prowadzenie dodatkowych konsultacji/przygotowanie materiałów edukacyjnych/sprawdzanie prac/prowadzenie prostej dokumentacji/kontakt z uczniami.

Numer referencyjny

1

Data zakończenia rekrutacji

19 lipca 2022, godz. 23:59

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).