Liczba odsłon oferty: 252

Liczba zgłoszeń: 70

online

Nauczyciel biologii - kursy Maturita

Przedmiot

biologia

Miejsce pracy

online

Centrum Edukacyjne Maturita
ul. Bernardyńska 13
85-029 Bydgoszcz
NIP: 967-135-89-63

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

Czego od Ciebie oczekujemy:

* doświadczenia w przygotowaniu do matury;
* talentu do przekazywania wiedzy;
* zaangażowania w życie naszej szkoły;
* mile widziane uprawnienia egzaminatora OKE.

Co oferujemy

Co oferujemy:

* współpracę w charakterze zadaniowym w ustalonym wymiarze godzin;
* możliwość realizacji Twoich własnych inicjatyw dydaktycznych;
* zaplanowany z wyprzedzeniem harmonogram zajęć (brak niespodzianek), możesz wszystko zaplanować;
* pełne wsparcie dydaktyczne w postaci wszystkich materiałów potrzebnych do zajęć;
* kursy odbywające się on-line;
* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od liczby zrealizowanych godzin zajęć;
* elastyczność w doborze terminu zajęć;
* promocję Ciebie jako nauczyciela;
* świetną organizację pracy (nasz autorski e-dziennik oraz system powiadomień);
* jasne zasady współpracy – kulturę pracy opartą na szacunku, zaufaniu, sympatii i wzajemności.

Obowiązki

Prowadzenie zajęć online na Kursie XXL

Na czym polega ta praca? Jak wyglądają zajęcia?
* Kurs trwa od X do IV
* Jedna grupa to 30 spotkań po 90 min;
* Zajęcia 1x w tygodniu, terminy do ustalenia, dopasowujemy się do Nauczyciela;
* Na zajęciach zoom robimy wyłącznie zadania (teoria jest na wykładach-filmach, które uczeń ma obowiązek obejrzeć przed zajęciami);
* Zadania wraz z kluczem są gotowe, nic nie trzeba przygotowywać;
* Na zajęciach uczniowie mają obowiązkowe kamerki, nie prowadzimy zajęć do czarnych ekranów;
* Każde spotkanie zaczyna się od wejściówki w Google Forms (są gotowe, nauczyciel tylko przesyła link);
* W ramach kursu jest 6 testów (są gotowe), sprawdzenie wyłącznie punktacyjne (omówienie testów gotowe w formie video);
* Nasi Nauczyciele mają zazwyczaj po 2-4 grupy - - przygotowujesz się raz (każda grupa ma ten sam program), zajęcia można skumulować jedno po drugim, wszystko do ustalenia :)

Data zakończenia rekrutacji

30 czerwca 2022, godz. 23:59