Liczba odsłon oferty: 132

Liczba zgłoszeń: 3

Mechnica

Lektor/ka

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

Mechnica

Enlight Języki i Szkolenia
ul. Krapkowicka 21
47-214 Mechnica
NIP: 8871693045

Charakter pracy

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełen etat

Wymagamy

- doświadczenie w pracy z maluchami
- gotowość wzięcia udziału w 5-dniowym szkoleniu w Łodzi (końcówka sierpnia), na którym kandydaci będą uczyć się nie tylko metod pracy z dziećmi, ale także żonglowania, śpiewania, elementów gry aktorskiej i mnóstwa innych ciekawych rzeczy. Koszt szkolenia i zakwaterowania po naszej stronie.
- bardzo dobrze znają język angielski z naciskiem na wyraźną i poprawną wymowę. Każdemu zdarzy się czasem z rozpędu palnąć „komfortejbyl”, nie wymagamy CPE Grade A, ale uczenie dzieci to nie tylko kolorki i „The Alphabet Song”. Zajęcia metodą Leo English prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, więc mile widziani absolwenci kolegium językowego/ filologii angielskiej/ nauczania wczesnoszkolnego z j. angielskim, chociaż wiemy, że „dokument to nie wszystko”

Co oferujemy

- pracę w rozwijającej się szkole językowej, która oprócz zajęć językowych jest także centrum egzaminacyjnym TELC, TGLS, LanguageCert, ILCE, Aptis i ECCC. Możliwości rozwoju i wyboru ścieżki zawodowej jest u nas wiele.
- wynagrodzenie od 50zł brutto/ 60min lub stałą podstawę miesięczną (w zależności od dyspozycyjności) + dodatek za każde przeprowadzone zajęcia. Możliwość podjęcia współpracy także na podstawie umowy zlecenie, inkubatora przedsiębiorczości (dla chętnych pomagamy w formalnościach), własnej działalności - zgodnie z wyborem kandydata
- wsparcie zawsze i wszędzie
- zminimalizowanie czasu przygotowania do zajęć. Leo English to metoda, która pozwala maksymalnie skrócić czas przygotowania po stronie lektora.
- innowacyjne pomoce dydaktyczne: robot EMYS, mówiący długopis TING, platforma Leo English ze wszystkimi materiałami na wyciągnięcie kursora + wszystkie materiały dydaktyczne dla każdej grupy wiekowej
- grafik dopasowany do możliwości i potrzeb.

Obowiązki

- prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 2-10 lat
- punktualne rozpoczynanie i kończenie zajęć
- informowanie o ewentualnych trudnościach (kłopoty adaptacyjne maluchów, sytuacje problematyczne w grupach)
- w razie potrzeb przygotowywanie informacji o funkcjonowaniu dziecka w grupie
- przed zakończeniem kursu w danej grupie (zazwyczaj przełom maja i czerwca) przygotowanie informacji o zrealizowanym materiale na bazie gotowych formularzy

Data zakończenia rekrutacji

9 sierpnia 2021, godz. 23:59