Liczba odsłon oferty: 104

Liczba zgłoszeń: 8

Warszawa

Nauczyciel Absolwent praca prywatne przedszkole Wilanów

Przedmiot

nauczanie początkowe

Miejsce pracy

Warszawa

Adres firmy prowadzącej rekrutację

Proworkpl EDU
Warecka 8/46
00-040 Warszawa

Charakter pracy

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełen etat

Wymagamy

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu lub klasach 1-3 , min. licencjat
mile widziani absolwenci kierunków pedagogicznych z pasja do pracy z dziećmi i dalszego rozwoju zawodowego
doświadczenie w pracy jako nauczyciel wychowawca / pomoc nauczyciela za granicą będzie dodatkowym atutem, ale absolwenci poszukujący pierwszej pracy są mile widziani!
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanowie od września 2021

Co oferujemy

Warunki
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie rynkowe w zależności od kwalifikacji
Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkołą/ pracodawcą
Rozpoczęcia pracy od września 2021


Procedura rekrutacyjna
ProworkPL EDU Praca dla nauczycieli Warszawa - prywatne szkoły i przedszkola. Jak znaleźć pracę jako nauczyciel w prywatnej edukacji - przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się z Proworkpl Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU Apply and teach in Poland.

O firmie
Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa,

Obowiązki

Praca dla Nauczyciela w przedszkolu językowym przedszkole Wilanów od września 2021! Prywatne renomowane przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni nauczyciela wychowawcę. Kończysz studia pedagogiczne i poszukujesz pierwszej pracy jako nauczyciel w przedszkolu? Praca dla nauczycieli w Warszawie 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj z Proworkpl EDU i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021!

Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni nauczyciela z pasją do pracy z dziećmi i chęcią własnego rozwoju. Przedszkole prowadzi zajęcia dla dzieci w oparciu o autorską metodę i zapewnieniu dla dzieci przyjaznych warunków do nauki i swobodnej zabawy. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego/ zajęcia częściowo prowadzone są w języku angielskim przez nauczycieli Native Speakerów. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w j. polskim).

Data zakończenia rekrutacji

9 sierpnia 2021, godz. 23:59