Liczba odsłon oferty: 74

Liczba zgłoszeń: 11

Warszawa

Praca dla Nauczyciela Historii Warszawa Otwock

Przedmiot

historia

Miejsce pracy

Warszawa

Adres firmy prowadzącej rekrutację

Proworkpl EDU
Warecka 8/46
00-040 Warszawa

Charakter pracy

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełen etat

Wymagamy

Studia kierunkowe uprawniające do nauczania historii w szkole podstawowej
Doświadczenie w nauczaniu historii oraz pasja do pracy z dziećmi!
Gotowość do rozpoczęcia pracy od WRZEŚNIA 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE!

Co oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą/ Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum - Sieć placówek edukacyjnych Warszawa.
Poszukujesz pracy jako nauczyciel HISTORII I WOS w szkole w Warszawie? Zobacz na Prowork i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021 sektor prywatnej edukacji Warszawa. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Obowiązki

PRACA dla nauczyciela Historii I WOS w prywatnej szkole podstawowej Warszawa Wawer Otwock!
Klient ProworkPl EDU, prywatna prestiżowa szkoła podstawowa zatrudni nauczyciela Historii praca wrzesień 2021. Zarejestruj się z Proworkpl EDU i wybierz najlepszą ofertę. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2021 - oferty pracy dla nauczycieli w prywatnej edukacji. Jobs for teachers Warsaw, Poland 2021
Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa w Warszawie Wawer Otwock zatrudni nauczyciela historii. Pracodawca - renomowana prywatna szkoła podstawowa i liceum zapewniająca wysoki poziom nauczania i wszechstronną edukację dla dzieci i młodzieży. Obowiązki to prowadzenie zajęć z historii oraz (opcjonalnie) WOS w klasach szkoły podstawowej. Praca w pełnym wymiarze godzin - grafik tygodniowy do indywidualnego ustalenia
Jeśli chcesz pracować w renomowanej placówce edukacyjnej w Warszawie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną! Praca w pełnym wymiarze godzin od września 2021.

Data zakończenia rekrutacji

8 sierpnia 2021, godz. 23:59