Liczba odsłon oferty: 398

Liczba zgłoszeń: 36

online

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Przedmiot

język francuski

Miejsce pracy

online

Jobhouse Sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 31
80-241 Gdańsk
NIP: 9571072055

Charakter pracy

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełen etat

· znajomość języka francuskiego min. B2+ (warunek konieczny);

· mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

· dobra obsługa pakietu MS Office.

· pozytywne nastawienie oraz komunikatywność.

Co oferujemy

· zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;

· pracę całkowicie zdalną;

· kompleksowe wdrożenie poprzez profesjonalne szkolenia;

· pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe)

· zmianową pracę na pełen etat w godzinach pomiędzy 6-24.

Obowiązki

· kontakt z klientami poprzez telefon, mail lub chat;

· pomoc w rozwiązywaniu problemów;

· udzielanie wskazówek oraz porad klientom;

· współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Data zakończenia rekrutacji

23 kwietnia 2021, godz. 11:39