Liczba odsłon oferty: 1398

Liczba zgłoszeń: 175

online

(ZDALNIE!) Lektor j. angielskiego

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Tutlo Sp. z o.o.
ul. Świętego Leonarda 1/8
25-311 Kielce
NIP: 6572927356

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

Potrzebujesz tylko:

Mieć czas w dowolnych godzinach między 8.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku lub w weekendy między 9.00 – 21.00
Dobre łącze internetowe
Znać j. angielski na poziomie C1 albo posługiwać się nim płynnie
Entuzjastycznie podchodzić do nauki języka i z łatwością nawiązywać kontakty
Mieć za sobą pierwsze doświadczenia w uczeniu j. angielskiego

Co oferujemy

Korzyści z prowadzenia lekcji w Tutlo:

Uczysz kiedy chcesz i ile chcesz
Dostajesz od nas wszystkie materiały do prowadzenia lekcji
Zaczynasz od krótkiego szkolenia
Wymieniasz się doświadczeniami z ludźmi z całego świata
Otrzymujesz zaświadczenie o odbyciu praktyk
Pomagasz przełamać barierę językową uczniom, którzy potem podbijają świat i chwalą Cię jako nauczyciela

Obowiązki

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego online bez wychodzenia z domu i wcześniejszego umawiania lekcji. Mamy już ponad 7000 aktywnych użytkowników, korzystających z 28 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 200 lektorów polskojęzycznych.

Szukamy: Lektora języka angielskiego.

Gdzie: Gdzie tylko chcesz

Prosimy o przesyłanie CV tutaj: https://in.interviewer.ai/interview/3523 beba-6f7c-4307-bb1c-54a20f6717db

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny zajęć dopasowane do Twoich potrzeb.

Data zakończenia rekrutacji

7 marca 2021, godz. 23:59