Liczba odsłon oferty: 1186

Liczba zgłoszeń: 145

online

(ZDALNIE!) Lektor j. angielskiego dla dzieci

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Tutlo Sp. z o.o.
ul. Świętego Leonarda 1/8
25-311 Kielce
NIP: 6572927356

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

Potrzebujesz tylko:

Mieć czas w dowolnych godzinach między 8.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku lub w weekendy między 9.00 – 21.00
Dobre łącze internetowe
Znać j. angielski na poziomie B2/C1 albo posługiwać się nim płynnie
Mieć doswiadcznie w pracy z dziecmi (nie koniecznie jako nauczyciel jezyka angielskiego)
Entuzjastycznie podchodzić do nauki języka i z łatwością nawiązywać kontakty z dziecmi
Mieć za sobą pierwsze doświadczenia w uczeniu j. angielskiego

Co oferujemy

Korzyści z prowadzenia lekcji w Tutlo:

Uczysz kiedy chcesz i ile chcesz
Dostajesz od nas wszystkie materiały do prowadzenia lekcji
Zaczynasz od krótkiego szkolenia
W trakcie współpracy z nami bierzesz udzial w autorskim programie szkolen
Korzystasz ze wsparcia naszych metodykow
Otrzymujesz zaświadczenie o odbyciu praktyk
Pomagasz przełamać barierę językową uczniom, którzy potem podbijają świat i chwalą Cię jako nauczyciela

Obowiązki

Prosimy o aplikacje pod linkiem: https://in.interviewer.ai/interview/4898 0e4d-4c41-4067-a6f0-674ab1c24715

Data zakończenia rekrutacji

10 marca 2021, godz. 15:08