Liczba odsłon oferty: 311

Liczba zgłoszeń: 31

online

lektor grup dziecięcych

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Number One TS Sp. z o.o.
Leśna 2
83-010 Straszyn
NIP: 6040208253

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Szkoła językowa Number One Teaching Solutions w Straszynie k. Gdańska poszukuje lektora języka angielskiego do pracy z dziećmi (przedszkole, szkoła podstawowa).

Wymagamy:
- wykształcenia kierunkowego (filologia angielska, KKNJO, możesz mieć status studenta)
- świetnego kontaktu z dziećmi
- kreatywności

Co oferujemy

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy w zwartych blokach godzinowych
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- wsparcie metodyka przez cały rok szkolny
- stawkę adekwatną do wykształcenia i doświadczenia
- wszystkie materiały dydaktyczne
- małe grupy 4-8 osób
- przyjazne środowisko pracy (fantastyczny team, pyszna kawa, integracja, itp.)
- stawkę min. 50zł za 50 minut zajęć na start

Obowiązki

- prowadzenie kursów języka angielskiego
- przygotowanie zajęć
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Data zakończenia rekrutacji

12 marca 2021, godz. 10:07