Liczba odsłon oferty: 232

Liczba zgłoszeń: 10

Łódź

Specjalista Działu Rozliczeń z językiem duńskim

Przedmiot

język duński

Miejsce pracy

Łódź

Minol Zenner Sp. z o.o.
Limanowskiego 179
91-340 Łódź
NIP: 7250010380

Charakter pracy

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełen etat

• ukończone studia wyższe lub studenci ostatnich lat studiów,
• dobra znajomość języka duńskiego,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność myślenia analitycznego,
• sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu,
• zaangażowanie i samodzielność.

Co oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia),
• codzienny kontakt z jez. duńskim,
• elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30),
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt),
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich,
• bezpłatne i regularne kursy językowe,
• spotkania integracyjne zespołów i całej firmy,
• świetna lokalizacja biura,
• dofinansowanie do okularów,
• dofinansowanie karty Multisport,
• nagrody jubileuszowe,
• przyjazną atmosferę w pracy.

Obowiązki

• sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody,
• wprowadzanie danych do systemu,
• kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych,
• analiza kosztów zużycia ciepła i wody,
• prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. duńskim.

Data zakończenia rekrutacji

1 grudnia 2020, godz. 13:41

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach proszę o zamieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Minol Zenner sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: info@minol-zenner.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że Administratorem danych jest Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 179. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 6 ust.