Liczba odsłon oferty: 48

Liczba zgłoszeń: 5

online

MACHINE LEARNING SPECIALIST / DATA SCIENTIST

Przedmiot

bazy danych

Miejsce pracy

online

UHI
Złota 44
00-120 Warszawa
NIP: 6152016932

Charakter pracy

Kontrakt

Wymagamy

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• masz doświadczenie i wiedzę na temat technik modelowania w statystyce, finansach i / lub optymalizacji
• masz doświadczenie w oprogramowaniu statystycznym, bazach danych, językach programowania i pracy z dużymi zestawami danych
• posiadasz dyplom uniwersytecki ze szczególnym uwzględnieniem metod ilościowych / ekonometrii / statystyki / matematyki lub powiązanych programów studiów
• masz doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, w tym zdolność do samodzielnej dezagregacji problemów, identyfikowania pierwotnych przyczyn i rekomendowania rozwiązań

-Szukamy osób, które będą mogły się w pełni zaangażować.
Wymagamy dyspozycyjności minimum 45h w tygodniu.

Co oferujemy

Masz szansę dołączyć do utalentowanego zespołu rozwijającego narzędzie do wsparcia procesu inwestycyjnego - badające anomalnie zakupowe sprzedażowe w obszarze cryptocurrency.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• inwestowanie w Twój dalszy rozwój poprzez szkolenia, kursy i certyfikaty
• doskonała lokalizacja - złota 44 Warszawa
• elastyczne godziny pracy
• wykorzystywanie zmyślnych praktyk rozwoju oprogramowania
• możliwość pracy zdalnej
• wspólne wyjazdy integracyjne
• bardzo wysokie wynagordzenie

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:
• udział w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania do analizy rynków finansowych
• stosowanie analiz, machine learning i metod statystycznych do przygotowywania danych, tworzenia i testowania hipotez oraz budowania modeli predykcyjnych
• opracowywanie prototypów w języku Python, R, SQL,
• przeprowadzanie analiz statystycznych
odpowiadanie za cały proces analityczny – od zdefiniowania zadania do wdrożenia i interpretacji wyników oraz przekazania ich naszemu zespołowi
• współpraca z naszymi ekspertami, z zespołem programistów
• ciągłe poszukiwanie najlepszego możliwego rozwiązania

Data zakończenia rekrutacji

11 listopada 2021, godz. 23:59