Liczba odsłon oferty: 764

Liczba zgłoszeń: 78

online

Lektor

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Katarzyna Rzeszot English Rules
Szybowcowa 10
44-122 Gliwice
NIP: 6312694027

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Zatrudnimy studenta kierunku językowego do 26 rŻ Lub korepetytora prowadzącego własną działalność gospodarczą
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego młodzieży i dorosłych
- dyspozycyjność minimum 15h tygodniowo przy elastycznym grafiku, ustalanym przez lektora (także w roku akademickim)
- dobra organizacja pracy
- systematyczność i rzetelność
- punktualność
- obsługa komputera, sprawny mikrofon i połączenie internetowe

Co oferujemy

praca w 100% zdalna
dostęp do szerokiego zakresu materiałów do prowadzenia zajęć
pracę w młodym, rozwijającym się zespole
elastyczny grafik, dopasowany do potrzeb lektora
możliwość szybkiego rozwoju
możliwość prowadzenia lekcji marketingowych z influencerami i celebrytami, lekcji na żywo na instagramie, współtworzenie treści w mediach społecznościowych

Obowiązki

Prowadzenie zdalnych lekcji z języka angielskiego z kursantami indywidualnymi, parami i z grupami 3-4 osobowymi.
Praca z uczniami dorosłymi, ze studentami, z grupami maturzystów i ósmoklasistów, prowadzenie kursów specjalistycznych (np. Business English), zajęć konwersacyjnych.

Data zakończenia rekrutacji

28 października 2021, godz. 10:28