Liczba odsłon oferty: 534

Liczba zgłoszeń: 35

online

Native speaker

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Edukacja Plus s.c.
ul. Wertera 8
20-713 Lublin
NIP: 7122948028

Charakter pracy

Kontrakt

Wymagamy

- Doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych,
- Przygotowanie metodyczne (certyfikat CELTA, TESOL, DELTA, TEFL, TESL),
- Co najmniej podstawowa znajomość języka polskiego,
- Współpraca w oparciu o umowę B2B.

Co oferujemy

- Przeprowadzenie on-line grupowych kursów języka angielskiego dla osób dorosłych przygotowujących do egzaminu TOEFL w wymiarze po 60 godzin dydaktycznych dla 1. grupy.
- Współpraca od października br., krótkoterminowa lub długoterminowa (do czerwca 2023 r.).
- Możliwość prowadzenia jednej lub kilku (wielu) grup szkoleniowych.
- Zajęcia w dni powszednie, konkretne dni i godziny do ustalenia.
- Narzędzie do prowadzenia zajęć online, materiały szkoleniowe.

Obowiązki

Przeprowadzenie on-line grupowych kursów języka angielskiego dla osób dorosłych przygotowujących do egzaminu TOEFL.

Numer referencyjny

1/09

Data zakończenia rekrutacji

24 października 2021, godz. 23:59

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Edukację Plus w procesie rekrutacyjnym podanych przeze mnie danych osobowych oraz oświadczam, że podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji o przetwarzaniu przez Edukację Plus danych osobowych oraz związanych z tym prawach znajduje się w Polityce Prywatności: http://www.edukacjaplus.pl/rodo/