Liczba odsłon oferty: 128

Liczba zgłoszeń: 12

online

Korepetytor fizyki Online

Przedmiot

fizyka

Miejsce pracy

online

„ProNauka” Profesjonalne Korepetycje

Charakter pracy

Umowa zlecenie

- bardzo dobra znajomość materiału z fizyki pozwalająca na prowadzenie zajęć z uczniami szkół średnich na poziomie rozszerzonym.
- umiejetność przekazywania wiedzy w sposób skuteczny i przyjazny dla ucznia
- profesjonalne, rzetelne podejście, w tym punktualność
- sprzęt i dostęp do internetu pozwalające na bezproblemowe prowadzenie lekcji
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- status studenta będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

Wynagrodzenie uzależnione jest od prowadzonych lekcji i wynosi:
50 zł/h w przypadku zajęć na poziomie rozszerzonym
40 zł/h w przypadku zajęć na poziomie podstawowym i szkoły podstawowej
Za zajęcia grupowe ( do 3 osób) stawka zwiększa się.
Dodatkowo nauczyciel otrzymuje dostęp do naszej bazy zadań, które może wykorzystać w ramach prowadzonych zajęć.

Obowiązki

Do obowiązków będzie należeć prowadzenie zajęć z fizyki z uczniami szkoły podstawowej i szkół średnich, w tym przygotowujących do egzaminów. Zajęcia odbywają się wyłącznie online, co pozwala zaoszczędzić czas na dojazd do ucznia, ponadto dostosowujemy terminy lekcji do kalendarza nauczyciela.

Data zakończenia rekrutacji

11 listopada 2021, godz. 23:59