Liczba odsłon oferty: 821

Liczba zgłoszeń: 31

online

Matematyk - korepetytor/nauczyciel

Przedmiot

matematyka

Miejsce pracy

online

Matma Sp. Z o.o.
Puławska 284
02-819 Warszawa
NIP: 9512520345

Charakter pracy

Umowa o dzieło

Wymagamy

- biegłość w matematyce
- bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki na poziomie liceum
- dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo
- ładny charakter pisma
- umiejętność logicznego i wyraźnego wysławiania się
- sumienność, dokładność, cierpliwość, staranność
- pracownik powinien posiadać swój komputer

Co oferujemy

- 16 000 zł brutto za nagranie zestawu zadań do jednej klasy licealnej na poziomie rozszerzonym. Zestaw zadań, to podręcznik i zbiór zadań do jednej klasy ogólnie dostępny na rynku - czyli materiał do przerobienia podczas jednego roku szkolnego. Rozliczenie co rozdział (8 rozdziałów)
- Elastyczny grafik
- Wsparcie merytoryczne
- Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło
- Praca zdalna
- Zapewniamy materiały do pracy - sprzęt (tabet graficzny, mikrofon) i podręczniki
- wynagrodzenie

Obowiązki

Na potrzeby naszych zajęć chcemy mieć nagrane rozwiązania różnych zadań z matematyki. Oferujemy więc pracę polegającą na rozwiązywaniu zadań z matematyki oraz nagrywaniu tych rozwiązań.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV wraz z rozwiązaniem dowolnie wybranego zadania z poziomu rozszerzonego z liceum (jeśli kandydat nie ma możliwości nagrać rozwiązania na komputerze, to równie dobrze może być rozwiązanie na kartce nagrane telefonem - na tym etapie chcemy po prostu zobaczyć jak kandydat pisze oraz usłyszeć jak tłumaczy). Proszę nie wysyłać pliku z nagraniem, tylko sam link do pliku zamieszczonego w chmurze. Link proszę wkleić do treści dokumentu CV, gdyż formularz e-korepetycje nie daje możliwości przesłania linku oddzielnie ani nie daje niestety możliwości podania naszego adresu e-mail w treści ogłoszenia.

Data zakończenia rekrutacji

4 grudnia 2021, godz. 23:59