Liczba odsłon oferty: 423

Liczba zgłoszeń: 18

Warszawa

Nauczyciel korepetytor matematyki - Warszawa + praca zdalna (online)

Przedmiot

matematyka

Miejsce pracy

Warszawa

Foster High sp. z o.o.
Koszykowa 82B/49
02-008 Warszawa
NIP: 9462660899

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Foster High – Szkoła Dobrych Korepetycji poszukuje chętnych na stanowisko nauczyciela matematyki do prowadzenia zajęć stacjonarnych przy ul. Koszykowej oraz online.

Wymagamy:
• znajomości przedmiotu na poziomie rozszerzonym szkoły średniej
• wysokiej kultury osobistej
• pozytywnego nastawienia
• łatwości w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi

Co oferujemy

Oferujemy:
• od 26 zł do 50 zł netto za godzinę pracy (w zależności od Twojego stanu wiedzy i rodzaju lekcji) - co przy 30 godzinach pracy w tygodniu daje wynagrodzenie od 3200 zł do 6300 zł netto
• pracę w dowolnym wymiarze godzinowym, z możliwością pracy na pełen etat
• elastyczne godziny pracy
• pracę wśród miłośników matematyki w przyjemnym biurze w centrum miasta lub zdalnie (online)
• szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
• premie uznaniowe

Obowiązki

Prowadzenie zajęć z matematyki w biurze lub zdalnie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia w nauczaniu matematyki.

Data zakończenia rekrutacji

25 września 2021, godz. 23:59