Liczba odsłon oferty: 301

Liczba zgłoszeń: 23

Warszawa

Korepetytor Matematyki

Przedmiot

matematyka

Miejsce pracy

Warszawa

Szkoła Matematyki 5+
ul. Staffa 9
01-891 Warszawa
NIP: 8652509254

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Szkoła korepetycji 5+ poszukuje studentów do pracy w charakterze korepetytora języka angielskiego i/ lub matematyki. Uczniowie na poziomie: j. angielski A1 – B2, matematyka: szkoła podstawowa, liceum (wiek, poziom, dojazd, godziny pracy do ustalenia). Firma istnieje od 6 lat, prowadzimy oddziały w 6 miastach w Polsce.

Jest to praca w elastyczna, którą można dostosować do zajęć na uczelni. Nie narzucamy grafików i godzin zajęć. Nie wymagamy doświadczenia, ale będzie mile widziane, zależy nam na odpowiedzialności, rzetelności i chęci rozwoju, pomagając w przekazywaniu wiedzy innym.

UWAGA. Oferta tylko dla studentów do 26 roku życia.

Co oferujemy

Elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni
Możliwość zaliczenia praktyk studenckich
Zdobycie pierwszego doświadczenia
Jasne i przejrzyste warunki współpracy
Umowa zlecenia
Możliwość prowadzenie zajęć online

Obowiązki

Zajęcia odbywają się z dojazdem do uczniów na terenie miasta w wybranym przez korepetytora obszarze.

Numer referencyjny

1

Data zakończenia rekrutacji

30 września 2021, godz. 23:59