Liczba odsłon oferty: 752

Liczba zgłoszeń: 32

online

Nauczyciel Języka Angielskiego Online

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Tomasz Sztyburski
Borowa 12/39
10-242 Olsztyn
NIP: 7393551254

Charakter pracy

Umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem szkoły językowej szukamy osób na stanowisko lektora języka angielskiego online.

Wymagania:

- Studenci IV lub V roku studiów filologicznych
- Tytuł magistra lub licencjata studiów filologicznych
- Doświadczenie w nauczaniu online
- Miła osobowość

Co oferujemy

Oferujemy:

- Wsparcie metodyczne w prowadzeniu lekcji
- Stawka za 60 min lekcji: 40 zł brutto
- Umowa zlecenie lub umowa w oparciu o kontrakt
- Udostępnienie zgromadzonych przez szkołę materiałów do nauki
- Praca w młodym, wspierającym się zespole lektorów

Obowiązki

- Prowadzenie lekcji indywidualnych i grupowych języka angielskiego w szkole językowej online
- Wyszukiwanie materiałów do pracy z uczniami

Data zakończenia rekrutacji

6 października 2021, godz. 10:03