Liczba odsłon oferty: 332

Liczba zgłoszeń: 40

online

Nauczyciel / Korepetytor

Przedmiot

język polski dla cudzoziemców

Miejsce pracy

online

Sorki mam korki. Katarzyna Ruksza
Wiertnicza 4/11
40-304 Katowice
NIP: 9542801770

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Poszukuję korepetytora / nauczyciela języka polskiego dla obcokrajowców, najlepiej po skończonych studiach filologicznych. Doświadczenie w nauczaniu nie jest wymagane, ale wymagana jest pasja do nauki języków (chęć przekazywania wiedzy jak i zdobywania nowego doświadczenia oraz cierpliwość).

Co oferujemy

Oferuję na początek stawkę 35 zł netto za 1h (1 lekcja).
Oferuję również pomoc w przygotowywaniu materiałów dopasowanych do potrzeb studentów. Godziny zajęć zależą od indywidualnego dogadania się z uczniem, co do terminów.

Obowiązki

Prowadzenie indywidualnych zajęć online.
Przygotowywanie części materiałów w zależności od potrzeb studenta.

Data zakończenia rekrutacji

7 października 2021, godz. 23:59