Liczba odsłon oferty: 912

Liczba zgłoszeń: 91

online

Lektor języka angielskiego

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

online

Marta Durańska Szkoła językowa online "Break the Ice"
Stanisława Konarskiego 1/73
96-100 Skierniewice
NIP: 8361874960

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

❄️biegłej znajomości angielskiego (C1/C2)
❄️BARDZO mile widziany stopnień licencjata lub magistra na kierunku filologii angielskiej, lingwistyki lub pokrewnym
❄️doświadczenia w nauczaniu, również w udzielaniu korepetycji
❄️pozytywnego nastawienia do drugiego człowieka i łatwości w nawiązywaniu kontaktu zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi
❄️szybkiego kontaktu
❄️możliwości podjęcia min. 10 godzin tygodniowo w godzinach popołudniowych
❄️świetnie działającego Internetu oraz sprawnego komputera (z kamerką)

Co oferujemy

Gwarantowane:
❄️wynagordzenie: 40-55 złotych/ brutto zajęcia indywidualne, 60-70 - zajęcia grupowe (zależy od rodzaju zajęć, doświadczenia lektora, typu umowy)
❄️wypłata zawsze na czas
❄️praca w domowym zaciszu
❄️grafik dopasowany do Twojego harmonogramu (głównie interesują nas godziny popołudniowe)
❄️pomoc w organizacji zajęć
❄️przeszkolenie, na którym dowiesz się, jak prowadzić zajęcia grupowe oraz indywidualne w BTI
❄️umowa B2B lub zlecenie

Obowiązki

❄️prowadzenie zajęć online (indywidualnych lub w małych grupach)
❄️sporządzanie raportów z zajęć zgodnie z wytycznymi przedstawionymi na szkoleniu
❄️dodatkowo: przygotowywanie od czasu do czasu wpisów na social media lub handoutów jako dodatkowo płatne zlecenia
❄️ spotkanie (online) od czasu do czasu w celu omówienia metod nauczania i różnych spraw organizacyjnych

Data zakończenia rekrutacji

1 października 2021, godz. 23:59

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.