Liczba odsłon oferty: 211

Liczba zgłoszeń: 9

Żory

Lektor języka angielskiego

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

Żory

SYSTEMY JĘZYKOWE Julita Krzyżanowska
Ul. Piękna 10
43-252 Pielgrzymowice
NIP: 633-149-25-66

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

Opis

Zatrudnimy lektorów języka:

angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego do pracy w nowym roku szkolnym od 1 września lub 1 października 2021 do pracy na terenie Żor.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 535 98 44 00

Co oferujemy

OFERUJEMY:

opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
przejrzystą umowę i terminowość wypłacania wynagrodzeń
pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta
elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą
stałą liczbę godzin w każdym miesiącu - stałe wynagrodzenie
możliwość zaliczenia praktyk na uczelni
atrakcyjny system motywacyjny

Obowiązki

OCZEKUJEMY:

bardzo dobrej znajomości wybranego języka
chęci sprawdzenia się w nauczaniu (zatrudniamy również osoby bez doświadczenia)
pozytywnego nastawienia
mile widziane certyfikaty językowe

Data zakończenia rekrutacji

27 września 2021, godz. 11:20