Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Śródmieście)

Jerzy Gacek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii
Dla użytkownika Jerzy Gacek

O mnie

Jestem germanistą z wieloletnim doświadczeniem. Staram sie przygotowywać rozmaicone zajęcia (filmy, nagrania, ćwiczenia ze słuchu). Prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów, wyjazdów zagranicznych oraz pracy z klientem niemieckojęzycznym.

Na zajęciach duży nacisk kładę na ćwiczenia rozwijające rozumienie ze słuchu i mówienie.

Prowadzę kursy online oraz na miejscu (w centrum Krakowa).

Zapraszam do kontaktu, tel. 692 417 791.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1981 - 07.1986
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.1990 - 03.1995
Opera Krakowska
Stała współpraca z Operą Krakowską w ramach tłumaczenia dokumentów, spotkań i prób teatralnych
10.1998 - 03.2015
Labor - Studium Praktycznej Nauki Języka Niemieckiego
Własna działalność gospodarcza, prowadzenie zajęć dla młodzieży i dorosłych, kursy przygotowujące do egzaminów i wyjazdów zagranicznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Świetny korepetytor, na każde pytanie jest w stanie wyczerpująco odpowiedzieć. Z zajęć zarówno zwykłych jak i online jestem bardzo zadowolony.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Uczę się niemieckiego z panem Jerzym od czerwca tego roku i jestem pod wrażeniem jego dokładności w nauczaniu, a także sumienności. Polecam zajęcia z panem Jerzym każdemu, kto szuka mentora, który będzie prowadził ucznia przez proces nauczania, jest w stanie ustalić konkretne dni i godziny nauki i się ich trzymać. Prawdziwy niemiecki Ordnung:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Przez ponad 2 lata chodziłam regularnie na zjęcią do Pana Jerzego i mogę jedynie polecić. Profesjonalne materiały, ciekawe zajęcia, zaangażowanie nauczyciela i indywidualne podejście do kursanta.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Punktualny, zawsze przygotowany i zaangażowany. Szeroka wiedza ogólna i zainteresowania. Zagadnienia dostosowane do potrzeb ucznia. Szybki postęp. Bardzo dobry nauczyciel.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
25 maja 2017

Profesjonalne lekcje niemieckiego z wykorzystaniem znakomitych
materiałów dydaktycznych i sprzętu multimedialnego. W ciągu paru miesięcy odczuwam znaczny postęp w rozwoju takich sprawności językowych jak mówienie i rozumienie ze słuchu. Nie odczuwam już
lęku przed mówieniem. Jestem bardzo zadowolony z lekcji.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2017

Ciekawe zajęcia, dużo materiałów z nagrań, gramatykę nawet udało mi się jakoś lepiej zrozumieć niż w szkole. Miły, bardzo cierpliwy, ale też wymagający nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.