Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język norweski70 / 90 min

Agata

Opis ogłoszenia

Hei!
Har du lyst til å lære norsk? Chcesz nauczyć się norweskiego? Skontaktuj się ze mną! Oferuję korepetycje na poziomie podstawowym w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Lekcje przygotowuję starannie i odpowiednio do postępów w nauce, urozmaicając je o różne ciekawostki kulturowe i nagrania po norwesku. Zapewniam także wszystkie materiały do systematycznego pogłębiania wiedzy wykorzystywane zarówno na lekcjach, jak i w domu.
Jeśli jesteś zainteresowany/a poznaniem tego oryginalnego języka, zadzwoń! Chętnie Ci pomogę, odpowiednio przygotuję i zapoznam z niezbędnymi zagadnieniami z zakresu gramatyki, słownictwa i konwersacji.

Agata

ZAJĘCIA OD PAŹDZIERNIKA

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.