Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Luboń
Poznań
Komorniki
Wiry
Łęczyca
Wiórek
Puszczykowo
Rybnik
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język hiszpański z native speakerem oraz język angielski. Zapraszam na konwersacje oraz zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Super metoda typu direct, ułatwiająca ekspresową komunikację. Również język biznesowy, korepetycje, konwersacje. Zajęcia dla dzieci starszych, młodzieży oraz dorosłych (także od podstaw). Możliwy dojazd do ucznia w Luboniu, Komornikach, Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach oraz zajęcia online przez Skype, Messenger, Whatsapp itp. Oferuję elastyczne godziny zajęć, zajęcia również w wakacje. Dla grup zniżki. Tel. 889516949. Zadzwoń i zobacz, jak szybko i przyjemnie można nauczyć się języków obcych. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Hugo Romero
Broniewskiego
44-217 Rybnik
NIP: 6423184536

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.