Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Historia40 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Nauczyciel historii (w szkole podstawowej, gimnazjum) udzieli korepetycji na wszystkich szczeblach edukacyjnych, również przygotowanie do matury.

Indywidualne podejście do ucznia, pogodna, cierpliwa atmosfera oraz doświadczenie w nauczaniu zapewnią wzorowe przygotowania do każdej klasówki, egzaminu czy pracy domowej.

Zapewniam różnorodne i pomocne materiały dydaktyczne.

Serdecznie zapraszam do współpracy.:)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.