Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Namysłów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 / 60 min

Nikola

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem studentką drugiego roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i absolwentką jednego z najlepszych liceów w Polsce. Matematyka jest jedną z moich wielkich pasji. Oferuję korepetycję z matematyki na poziomie podstawowym, gimnazjalnym oraz licealnym. Posiadam ponad 2 letnie doświadczenie w pracy zarówno z uczniami szkoły podstawowej, jak i przyszłymi maturzystami. Mam ogromny zasób własnych materiałów w tym m.in. próbnych arkuszy maturalnych, testów kompetencji oraz zbiorów zadań.
Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.