Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Opis ogłoszenia

Вы интересуетесь польской культурой? изучаете или только собираетесь приступить к изучению польского языка? Если да - рада вас поприветствовать и пригласить на индивидуальный курсы. Меня зовут Наталия и как носитель польского языка, филолог с дидактическим опытом помогу вам с польской фонетикой, с грамматикой, помогу овладеть польской разговорной речью:)

курсы на каждом уровне
бесплатные пробное занятие
интенсивный курс польского языка
польский для бизнеса

"Без знания языков чувствуешь себя, как без паспорта"Антон Павлович Чехов

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.