Natalia Karablina

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)

O mnie

Jestem doktorantem na Uniwersytecie w Albany, SUNY (USA). Studiowałam filozofię w języku angielskim w USA przez 6 lat, oraz byłam asystentem wykładowcy przez 4 lata. W roku 2016 i 2017 przez trzy semestry wykładałam na Uniwersytecie w Albany, State University of New York (SUNY) moje własne kursy (w języku angielskim). Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Albany (w USA). Posiadam 2-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako korepetytor.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2012
Moscow State University
Magister
Filozofia
08.2012 - aktualnie
University at Albany, SUNY
Doktor
Filozofia
08.2012 - 05.2015
University at Albany, SUNY
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Bardzo polecam Natalię. Przygotowała mnie w miesiąc do poprawkowego egzaminu z praktycznej nauki jezyka angielskiego. Natalia jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajec, ale też jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Kładzie duży nacisk na mówienie i słuchanie i widać też ,że jej zależy na uczniach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.