Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Szczecin

Anna Czyżak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Anna Czyżak

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Ewelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 sierpnia 2020

  Zajęcia przeprowadzone w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Pani Lektor zawsze przygotowana do zajęć, lekcje urozmaica licznymi pomocami naukowymi, materiałami, ciekawostkami. Najbardziej jednak doceniam fakt, że ćwiczenia dopasowane były indywidualnie i przemyślanie do moich potrzeb co znacznie zaoszczędziło mój czas i finanse. Lektor godny polecenia, zwłaszcza dla osób chcących możliwie jak najszybciej opanować podstawy języka francuskiego.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.