Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gryfino
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka40 - 100 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Chcesz zarabiać więcej? Zastanawiałeś się czy jesteś w stanie nauczyć się programować? Chcesz zmienić pracę i myślisz że to dobry moment na zmianę branży? Twoje dziecko poszło do szkoły/uczelni technicznej i ma problem z programowaniem lub duże chęci do nauki ale kiepskiego nauczyciela? Chcesz zasiać ziarenko wiedzy u swojego dziecka w wieku szkoły podstawowej, które może kiedyś dzięki temu zaowocuje stałą pracą zanim trafi na studia? Jesteś studentem, który chce się przebić przez kierunek na którym jakimś cudem trafiło się programowanie? Chcesz wiedzieć o czym gadają Twoi koledzy z kierunku informatycznego?
Dzwoń.
Przekonywanie ludzi do tego, że naprawdę KAŻDY może się nauczyć programować sprawia mi wielką przyjemność.
Nie zamierzam prowadzić indywidualnego kursu programowania, po którym polecisz do pierwszej z brzegu firmy i zaczniesz zarabiać tysiące. Oczywiście jeśli komuś by na tym bardzo zależało to na pewno byśmy się dogadali i wspólnie zaplanowali jakiś program nauki, ale nie ukrywam, że moim celem jest zaszczepienie w Tobie (czy w Twoim dziecku) CHĘCI do samokształcenia się oraz to żeby(ś) zaczął myśleć logicznie. Wiem, że jestem w stanie wyjaśnić komuś to dlaczego warto wieczorem przeanalizować jakiś kurs technologii/języka/frameworka zamiast zmarnowania kolejnej nocy na seriale. Każdy lubi pieniądze, większość osób lubi też "bawić się" na komputerze. Dlaczego by więc tego nie połączyć w jedną owocną zabawę? :)
Jestem aktywnym zawodowo programistą, kilka lat temu skończyłem studia i powoli zaczyna mi brakować tego tłumaczenia prostych rzeczy ludziom, którzy z góry zakładają, że to "nie na ich łeb"/"są humanistami" (hahaha :D).
Programowanie to zawód przyszłości, który już teraz się mocno zakorzenił na rynku – nie pozwól aby szansa na zdobycie bardzo dobrzej płatnej pracy umknęła Twojemu dziecku przez najzwyklejsze nie spróbowanie swoich sił.
Mogę zagwarantować, że po kilku spotkaniach będziesz Ty czy Twoje dziecko w stanie napisać prosty kod a co najważniejsze – zrozumieć napisany kod przez kogoś.
Preferuję spotkanie off-topic przed pierwszymi zajęciami aby pogadać, dowiedzieć się czego dana osoba oczekuje i w jakim kierunku powinniśmy się udać. Koszta są kompletnie orientacyjne – wszystko zależy od konkretnego przypadku, bo korepetycje z logicznego myślenia nie są codziennością :)

*Skutki uboczne korepetycji :

  • opanowanie jednego lub kilku języków programowania na poziomie "komunikatywnym"
  • podreperowanie znajomości angielskiego
  • lepsze oceny z matematyki i fizyki

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 15:00
Sobota12:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.