Weronika Pawłowska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Nazywam się Weronika i jestem studentką z Wrocławia. Na gitarze gram od 11 lat i miałam okazję kształcić się pod okiem wielu specjalistów, zarówno podczas prywatnych lekcji jak i międzynarodowych warsztatów. Od kilku lat aktywnie występuję na scenie z różnymi składami, a także posiadam własny, szybko rozwijający się zespół. 

Chętnie pomogę rozpocząć przygodę z gitarą każdemu, niezależnie od wieku. Mam prawie dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z tego zakresu. Niezależnie od tego, czy marzy Ci się ciężkie rockowe granie, skomplikowane jazzowe improwiazje, fingerstylowe aranże, czy zwyczajne "ogniskowe" podgrywanie - śmiało dzwoń.

+48502022389

DO KOŃCA STYCZNIA 2020 PROSZĘ JEDYNIE O KONTAKT MAILOWY

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.