Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 - 40 / 60 min

Nikola

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę prywatnych lekcji z języka niemieckiego uczniom w podstawówce, gimnazjum jak i szkole średniej. Pomogę w odrobieniu zadań domowych oraz przygotowaniu do sprawdzianów, wypowiedzi ustnej, nadrobienia zaległości czy odświeżenia materiału. Wytłumaczę zasady gramatyczne jak i zależy mi na tym, aby jak najwięcej mówić i poprawnie pisać. Przygotowuję również do egzaminu maturalnego albo rozmów kwalifikacyjnych. Chętnie pomogę również osobom dorosłym w nauce języka. Oczywiście z wielką chęcią udzielę lekcji również dzieciom :)

Jestem studentką filologii germańskiej. Oprócz tego prowadzę zajęcia w szkole językowej dla dorosłych, a także udzielam korepetycji uczniom i osobom dorosłym.

Podchodzę z zaangażowaniem do każdej osoby, staram się stworzyć swobodną atmosferę i pokazać, że nauka niemieckiego nie musi być wcale taka nudna :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.