Nicole Rybakiewicz

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Gliwice (Centrum)
Knurów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego na każdym etapie nauki, od podstawówki aż po studia. Mam 22 lata i jestem studentką Mechatroniki na wydziale MT Politechniki Śląskiej. Przez jeden semestr byłam na Erasmusie w Chorwacji, gdzie studiowałam po angielsku, a wakacje spędziłam na stażu w Czechach również posługując sie tym językiem. Angielskiego uczę się od 14 lat (w tym przez wiele lat z native speakerami). Osobiście stawiam nacisk na rozmowę, ale równie chętnie pomogę Wam przygotować się do matury czy innych ważnych egzaminów/testów/sprawdzianów. Jeśli chodzi o uczniów szkół podstawowych czy gimnazjalnych - nie ma problemu! Mam dobre podejście do dzieci i młodzieży (brat w wieku 9 lat). Zajęcia prowadzę w ciekawy sposób, korzystając z wiedzy wyciągniętej z wielu szkoleń rozwojowych, w których brałam udział. Miejsce spotkań do ustalenia, tak samo jak i stawka, którą uzależniam od poziomu i ewentualnego dojazdu. Proszę o kontakt telefoniczny ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Politechnika Śląska
Mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.