Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Włocławek
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Wieliczka

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Mike
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Dzięki Paulina przełamałem swoje bariery. Zrobiłem duży postępy, w rozumieniu języka jak i mówieniu. Paulina is a great teacher because is warm, accessible, enthusiastic and maintains professionalism, as well as, helping to improve my English language skills, pronunciation and make the most every lesson. Na lekacjach panuje bardzo miła, luźna atmosfera. :) POLECAM

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do nauki angielskiego przez skype. Nienawidziłam angielskiego. Miałam wielką blokadę w mówieniu. Dzięki Monice przełamałam swoje bariery. Zrobiłam duży postęp, w rozumieniu języka jak i mówieniu. Już na samą myśl, że będę musiała mówić po angielsku byłam sparaliżowana teraz jest zupełnie inaczej. Monika prowadzi ciekawe lekcje, serdecznie polecam! Jest to najlepsza nauczycielka j.angielskiego jaką miałam. Jeśli wstydzicie się mówić po angielsku, lub jeśli macie się odezwać to was zatyka nie potraficie wydusić słowa nawet po polsku, a w głowie macie pustkę to koniecznie zgłoście się do Moniki. Na lekacjach panuje bardzo miła, luźna atmosfera. :) POLECAM

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z nauki angielskiego pod skrzydłami Pani Moniki.Uczę się od 8 miesięcy i widzę postępy, głównie dzięki cierpliwości i indywidualnemu podejściu do ucznia. Same lekcje są w miłej atmosferze, gdyż Pani Monika jest bardzo pozytywnym człowiekiem.Dodatkowo do każdych zajęć są przygotowywane materiały i nagrania, do których można wracać między lekcjami i ćwiczyć. Pani Monika jest nauczycielem z powołania dlatego polecam bardzo lekcje z Nią. Zacznij a sam się przekonasz jak szybko zaczniesz komunikować w obcym języku :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Zajęcia z Monika mam od około 4 miesięcy. Widze bardzo dużą poprawę w mówieniu. Od Moniki uzyskałam wiele praktycznych porad i wskazówek. Zresztą spróbuj a zobaczysz ☺

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2017

Bardzo polecam spotkania z Moniką. Znajomość procesu przyswajania języka jest jej dużym atutem. Ta umiejętność daje jej możliwość zrozumienia, czego osoba, z którą się uczy potrzebuje, aby na prawdę poczuć, że mówi po angielsku. Umie stworzyć bardzo przyjemną atmosferę - radosną i przyjazną i jest konkretna za razem w przekazywaniu wiedzy. Dodatowo przygotowuje i udostępnia materiały "szyte na miarę", dzięki czemu mogę pracować nad poszerzeniem umiejętności, własnie dotyczących moich trudności. Bardzo polecam :-)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Monika ma świetny amerykański akcent i talent do uczenia języków obcych. Zawsze ma pomysł na przeprowadzenie zajęć i prowadzi je bardzo profesjonalnie. Regularnie przesyła dodatkowe materiały do nauki poza lekcjami. Do tego jest stale uśmiechnięta i bardzo pozytywna.
Krótko mówiąc - awesome teacher! :)

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2017

Współpracuję z Moniką około 3 miesiące 2x1h na tydzień:) Jest bardzo pozytywną i kompetentną prowadzącą. Zauważyłam, że szuka sposobów dotarcia do ucznia zmieniając metodę nauczania tak aby efekty były jak najlepsze. Przygotowała mnie do wyjazdu służbowego za granicę gdzie przez dwa tygodnie miałam zajęcia po angielsku. Monika sama nagrywa materiały przerabiane na lekcji i wysyła do ucznia. Rozmawiały o obejrzanych krótkich filmikach z BBC gdzie tępo wypowiedzi jest wysokie. Czuję się o wiele swobodniej i zwiększył mi się znacznie zasób słów. Serdecznie polecam początkującym, ale również tym zaawansowanym.
Pozdrawiam
Blanka

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Ja jestem zachwycony !. Jest na prawdę łatwo i przyjemnie co nie znaczy bez efektów.
Korzystam z pomocy Pani Moniki od 2 miesięcy (1 godzinę raz w tygodniu) i mimo, że najczęściej nie mam czasu na "odrobienie zadania" czuję znaczną poprawę. Nie jest to mój pierwszy kontakt z Angielskim - czytałem dokumentację i różne artykuły w j. angielskim. Wspomagając się słowniczkami jakoś dawałem radę :-). Komunikacja werbalna to jednak było poważne wyzwanie. Teraz, chodź to dopiero kilka lekcji nie mam problemu z nawiązaniem rozmowy w tym języku. Różnorodność tematów poruszanych (po angielsku) podczas skypowych lekcji w miłej atmostferze z tak pozytywnym i pełnym dobrej energii człowiekiem jakim jest Pani Monika sprawia, że te godziny intensywnej nauki są też wspaniałym relaksem i oderwaniem od codziennych obowiązków. Materiały w formie nagrań mp3 z wersją tekstową w PDF przygotowywane przez Panią Monikę na każde spotkanie pozwalają dodatkowo wracać do podstawowych tematów między lekcjami.
Polecam bardzo gorąco.

avatar
ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2016

Monika jest bardzo dobrym korepetytorem. Mimo , ze ucze się angielskiego już od jakiegoś czasu miałam bardzo duże problemy z mówieniem. Po ok półtorej miesiąca pracy z Monika poprawiła się moja zdolność mówienia w jezyku angielskim. Ponadto lekcje sa bezstresowe i mijaja w miłej atmosferze. Polecam wszystkim którzy sa zniechęceni nauka jezyka obcego i niezadowoleni z rezultatów . Monika słucha ucznia i stara się dostosować do indywidualnych potrzeb. Nie narzuca formy lekcji. Jest osoba otwarta i pomaga bezstresowo szlifować angielski.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Korepetycje z Panią Moniką mam od ok półtora miesiąca. Na początku byłam niepewna co do formy ( korepetycje odbywają się na skype, nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej formy). Już po pierwszych zajęciach mój strach minął. Zawsze miałam problemy z mówieniem, jednak przy pani Monice szybko się z tym uporałam i zaczęłam coraz swobodniej mówić. Pokonałam swój strach przed mówieniem w języku obcym i na wakacjach zagranicznych bez problemu posługiwałam się językiem. Lekcję są prowadzone nadzwyczaj luźno, efekty są ogromne, lekcje przyjemne i szybo upływa czas. Polecam wszystkim, którzy chcą w sposób efektywny nauczyć języka w miły i przyjemny sposób.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.