Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Katowice
Sosnowiec

Krzysztof P

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Krzysztof P

O mnie

Uczę Matematyki odkąd chodziłem do 1 klasy technikum. Poradziłem sobie niejednokrotnie z problemami osób które mają trudności z podstawami matematyki jak jak z osobami które podchodzą do matury rozszerzonej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Byłam u Krzyśka na korepetycjach z macierzy przed egzaminem, nie rozumiałam nic przed przyjściem po 4 godzinach zajęć zrozumiałam wszystko. Wytłumaczył mi wszystko na spokojnie w bardzo zrozumiały dla mnie sposób, Miałam mało czasu na naukę, ale Krzysiek znalazł dla mnie czas w odpowiednim dla mnie czasie.

Polecam każdemu kto nie rozumie matematyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.