Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nowe Miasto Lubawskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia25 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Proponuję pomoc w poznaniu tajników geografii, odkrywaniu w sobie talentów podróznika, geodety i pogodynki, a także w skutecznym pokonywaniu kolejnych szczebli edukacji. Posiadam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, zajmowałem się projektami artystycznymi i społecznymi. Dysponuję dużym wachlarzem pomysłów edukacyjnych i sporym warsztatem praktycznym.

Jestem studentem filologii polskiej, skończyłem także dziennikarstwo i etnologię (w obu dziedzinach pracuję). W latach licealnych regularnie brałem udział w olimpiadach geograficznych, a prof. Siemianowski, pod którego przewodnictwem byłem edukowany, jest legendą dydaktyczną Polski pólnocnej.

Zachęcam do kontaktu oraz rozmowy na temat indywidualnych wymagań ucznia. Jestem elastyczny i mogę przygotować program edukacyjny przystosowany do specjalnych potrzeb i predyspozycji.

Gorąco zachęcam do kontaktu i wspólnego trudu edukacyjngo.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 21:00
Wtorek12:00 - 21:00
Środa12:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota12:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.