Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Kabaty)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka wyższa120 - 150 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje skutecznie przygotowujące do egzaminów oraz kolokwiów z następujących działów matematyki wyższej:

 • analiza matematyczna
 • algebra liniowa
 • równania różniczkowe zwyczajne
 • równania różniczkowe cząstkowe
 • rachunek prawdopodobieństwa
 • matematyka dyskretna
 • teoria mnogości/wstęp do matematyki
 • topologia
 • analiza zespolona
 • analiza funkcjonalna

W trakcie zajęć pokazuję jak efektywnie, czyli poprawnie i szybko, rozwiązywać zadania egzaminacyjne oraz tłumaczę w przystępny sposób niezbędną teorię. Jako wykładowca akademicki mam doświadczenie w układaniu i sprawdzaniu egzaminów, dlatego wiem na co zwrócić uwagę w redagowaniu rozwiązań tak aby nie stracić cennych punktów. 

Wykształcenie:

 • doktor nauk matematycznych w zakresie matematyki, Uniwersytet Warszawski

Doświadczenie:

 • adiunkt w Instytucie Matematyki Polskiej Akademii Nauk
 • nauczyciel akademicki na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego (analiza matematyczna, równania różniczkowe zwyczajne, równania różniczkowe cząstkowe, teoria miary) 
 • udzielałem dotychcasz korepetycji studentom następujących uczelni: UW, PW, SGH, SGGW, UKSW, ALK, PJATK, WAT

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Ciężko opisać w słowach, jak bardzo Pan Marcin pomógł mi w rozwiązaniu trudnego dla mnie zagadnienia z rachunku prawdopodobieństwa. Jednocześnie przedstawił mi go w sposób bardzo przejrzysty i dokładny. Zmienił mój sposób patrzenia na problem i pokazał uniwersalne metody wyznaczania dość skomplikowanych eksperymentów. Tutaj nie ma miejsca na wątpliwości. Zdecydowanie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Pan Marcin to świetny korepetytor, który pomógł mi przygotować się do egzaminu z algebry na studiach informatycznych, który zaliczyłem z najwyższym wynikiem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Korzystałem z pomocy Pana Marcina przygotowując się do egzaminu z Analizy Matematycznej na kierunku Informatyka. Egzamin zdałem na ocenę dobrą co biorąc pod uwagę mój stan wiedzy sprzed zajęć uważam za spory sukces. Pomimo tego, że zajęcia prowadzone były w szybkim tempie (zgłosiłem się na dwa tygodnie przed egzaminem), wszystko było tłumaczone bardzo dokładnie, o wiele lepiej niż na ćwiczeniach. Jedyne czego żałuję to, że nie zgłosiłem się wcześniej.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Chciałabym w tym miejscu bardzo podziękować Panu Marcinowi za przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym, z którego otrzymałam 91%. Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Dwa tygodnie intensywnych zajęć i 4 z egzaminu poprawkowego z algebry liniowej! Dodam, że nie umiałem wcześniej mnożyć macierzy :) Polecam każdemu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Genialny korepetytor ! Wszystko dokładnie wytłumaczy - własnymi, innowacyjnymi sposobami. W 100% polecam ! Pan Marcin swoje lekcje prowadzi z ogromną pasją i zaraźliwym zaangażowaniem, ale jednocześnie na luzie. Komunikatywny, niewiarygodnie kompetentny, konkretny i bardzo kulturalny. Jest nauczycielem przy którym cały materiał, który do tej pory był nie do zrozumienia nagle staje się oczywisty. Przygotował mnie do kilku kolokwiów pomimo tego, że sytuacja wydawałaby się być krytyczna, lekcje z nim pozwoliły mi osiągnąć niemalże najwyższy wynik za każdym razem. Zajęcia z Panem Marcinem kosztują nie mało, ale warte są swojej ceny !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Profesjonalne podejście, ogromna wiedza. Rozwiązane równania różniczkowe, których nikt nie chciał/nie potrafił poprawnie rozwiązać. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Mistrz !!! W trzy miesiące wspólnych zajęć przerobiliśmy WSZYSTKIE zadania z CKE, Operonu + jeszcze z kilku konkursów. Po takim treningu maturka to był pikuś.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Wielokrotnie korzystałam z usług Pana Marcina i pomógł mi zdać nie jeden egzamin :-) Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Bardzo dobry korepetytor! Przystępnie, przyjaźnie, ciekawie. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.