Mikołaj Rutkowski

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Wrocław
Święta Katarzyna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od 3 lat prowadzę lekcję z uczniami w wieku od 5 do 19 lat, ucząc ich profesjonalnej gry na perkusji oraz pomagając im w ćwiczeniu i doskonaleniu umiejętności na instrumentach perkusyjnych, na których grają w szkołach muzycznych.
Dbam o dobry kontakt z uczniami i daje im możliwość rozwijania się w dowolnym kierunku zależnie od ich upodobań muzycznych. Jeśli ty, lub twoje dziecko chcecie spróbować swoich sił przy zestawie perkusyjnym to zapraszam do mnie na lekcje, które prowadzę w Świętej Katarzynie przy profesjonalnym sprzęcie.
Dojeżdżam również do uczniów na terenie Wrocławia. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.