Klaudia Włodarczyk: EN | DE - Kursy językowe dla firm i klientów indywidualnych

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany +6)
Łomianki
Legionowo
Izabelin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kursy języka niemieckiego dla firm i klientów indywidualnych na każdym poziomie zaawansowania (A0 - C1). Kursy języka ogólnego i języka specjalistycznego dopasowane do potrzeb konkretnej branży, w tym Wirtschaftsdeutsch i Jurasprache. Przygotowanie do egzaminów językowych: matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, egzaminów Goethe-Zertifikat, TestDaF, PWD, BULATS i innych. Metodyka nauczania oparta na osiągnięciach neuro- i psycholingwistyki, czyli nauka przyjazna dla mózgu bazująca na wyzwalaniu ciekawości poznawczej uczniów. Trening językowy w połączeniu z treningiem umysłowym (pamięci, uwagi, koncentracji) obejmujący wszystkie kompetencje językowe: mówienie, pisanie, czytanie ze zrozumieniem i rozumienie ze słuchu, a dla zainteresowanych tłumaczenie. Duży nacisk na praktyczne zastosowanie języka. Praca z autentycznymi materiałami przygotowanymi w oparciu o indywidualne potrzeby uczniów. Zajęcia od poniedziałku do piątku, w dowolnych godzinach, w zależności od dostępności lektora.

Cennik zajęć*

  • Niemiecki ogólny i przygotowanie do egzaminów językowych: 1 osoba = 70,00 zł / 60 min.; 2 osoby = 100,00 zł / 60 min.
  • Wirtschaftsdeutsch, Jurasprache: 1 osoba = 80,00 zł / 60 min.; 2 osoby = 120,00 zł / 60 min.
  • Kursy specjalistyczne dopasowane do potrzeb innych branż = 1 osoba = 90,00 zł / 60 min.; 2 osoby = 130,00 zł / 60 min.

*Cena obejmuje: przygotowanie zajęć przez lektora pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia, dojazd lektora na miejsce wskazane przez ucznia, materiały dydaktyczne (podręcznik lub materiały przygotowywane samodzielnie przez lektora), przygotowanie egzaminu próbnego w przypadku przygotowania do egzaminu językowego, konsultacje językowe, możliwość odrobienia zajęć w innym, dogodnym terminie, pierwsze spotkanie bezpłatne

UWAGA: Wymagana płatność za cały miesiąc z góry.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Klaudia Włodarczyk: EN | DE - Kursy językowe dla firm i klientów indywidualnych
Jana Kasprowicza, 119A
01-949 Warszawa
NIP: 5571657629

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.